Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Pegira profesyonel Katalog Tasarımı çözümleri ile modern, şık ve kaliteli tasarım

Katalog Tasarımı Dünya Standartlarında Tasarım

Katalog Tasarımı Firmaların verdikleri hizmetleri sunabilmelerinin önemli yollarından biride kataloglardır. Bir çok dilde hazırlanabilen kataloglar gerek yurt içi gerekse yurt dışı tanıtım çalışmaları ve özellikle fuarda kullanılmaktadır. Böylesine önemli bir kimlik çalışmasının tasarımı firmanın imajı açısından hayati durumdadır. Pegira olarak bizler Firmanızı en iyi şekilde sunabilecek katalogları dünya standartlarında hazırlamaktayız. Dünyadaki bir çok tasarım gelişmesini takip ederek her geçen gün kendini geliştiren konusunda uzman ekibimiz ile müşterinize verdiğinizde gurur duyacağınız kataloglar için bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve Zamanında Çözümler

 Katalog çalışmalarında Tasarım ile birlikte en önemli unsurlardan biri zamanında hazırlanmasıdır. Özellikle Fuar ve çeşitli sunum zamanlarına hazırlanması gereken katalog’lar Pegira ekibi ile her zaman tam zamanında ve en kaliteli şekilde hazırlanır. 10 yılı aşkın süredür grafik tasarım konusunda ileri seviye hizmetler vermekte olan firmamız Türkiye’nin önde gelen firmalarına katalog çalışmaları yapmaktadır.
Baskıya Tam Hazırlık
Özellikle katalog çalışmalarında tasarım kadar önemli olan bir şey varsa oda Baskı aşamasıdır. bilgisayar ekranında mükemmel görünen kataloglar ile baskıdan gelen kataloglar arasındaki kabul edilemez farkların sebebi baskı tekniklerine göre hazırlanmamasıdır. Tasarım ekibimiz yüksek tasarım bilgisinin yanı sıra Matbaa tecrubesi ile yaptığımız tüm katalog çalışmalarında tasarımdan baskı sürecinin takibine kadar işimizi takip ederek size en kusursuz katalog çalışmaları yapmaktayız.