hizmetlerimiz

Pegira Profesyonel Marka Oluşturma ve Marka Yönetimi – E-Ticaret Sitesi ve Yönetimi – SEO – Google Adwords Yönetimi – Sosyal Medya Yönetimi – Kurumsal Web Tasarım – Yazılım Çözümleri sunmaktadır.

Marka Yönetimi: 
Firmaların dijital dünyadaki varlıklarının yönetilmesi, marka oluşturma veya var olan markanın geliştirilmesi çalışmalarının tümüne Marka Yönetimi denilmektedir. Markanın hitap ettiği kitle baz alınarak, rakipler ve sektörün incelenerek detaylı ve uzun mesai saatleri ile oluşturulan stratejiler doğrulsunda yapılan marka yönetimi çalışmaları bu konuda Türkiye’nin sayılı firmalarından olan Pegira ile hızlı ve kesin sonuç ilkesi ile gerçekleşmektedir. Eğer sizde firmanızın marka olması, gelişmesi ve geniş kitleler tarafından bilinirliğinin artması veya ürün satışlarınızın artması ve hizmetlerinin ilgili kişilere ulaşması için bize ulaşın. Uzman ekibimiz gerekli teknik incelemenin ardından sizlere yol haritanızı sunarak bu yolda sizinle birlikte yürümeye ve firmanızı başarıya ulaştırmak için elinden geleni yapacağına emin olabilirsiniz.

Dijital Pazarlama:
İnternet dünyasında milyarlarca kullanıcıya diğer mecralarının ulaşamadığı kitlelere ulaşabilmek oldukça kolaydır. İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı arama motorlarını ve sosyal medyayı kullanmaktadırlar. Dijital pazarlama kanalları ile bu platformlar üzerinden insanlara ulaşabileceğimiz reklam yöntemleri kullanılmakta ve en etkin pazarlama tekniklerinin başında olmaktadır. Dijital pazarlamayı Google Reklamları, Web site reklamları, Sosyal Medya Reklamları olarak özetleyebiliriz. Pegira olarak Dijital pazarlama uzmanlarımız bu platformdaki reklamları en etkin biçimde oluşturarak müşterinin en iyi sonucu almaları sağlanmaktadır.

Google Adwords (Google Reklam) :
Dünyanın en çok ziyaret edilen sitesi olan Google aranan bilgiyi en kısa yoldan kullanıcıya sunması, çeşitli algoritmaları ile ilgili arama ile ilgili en iyi siteleri sunan özellikleri ile arama motoru sektöründeki lider konumu sürdürmektedir. Haliyle firmalar bu platfomun kullanıcılarına (ki bu kullanıcı neredeyse tüm internet kullanıcılarıdır) ulaşabilmenin yollarını aramaktadır. Google reklam platformu ile Arama ağı, görsel reklamlar, mobil reklamlar ve youtube reklamları gibi reklam kanallarını kullanarak hedef kitleye ulaşabilmek çok daha hızlı ve etkin olabilmektedir. Pegira olarak bizler Google Adwords uzmanı ekibimiz ile tüm müşterilerimizin reklam kurulumları ve optimizasyonlarını oluşturarak en etkin şekilde google adwords reklamlarını yönetmekteyiz.

SEO (arama motoru optimizasyonu):
SEO kavramı 10 yılı aşkın süredir hayatımızda, her geçen gün kullanıcı deneyimi farklılıkları, bunu baz alan arama motorlarının sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri ve değişimleri ile doğru orantılı olarak arama motorlarında doğal (reklamsız) sonuçlarda üst sayfalarda olma çalışmalarının geneline seo denilir. Seo konusunda sayısız yöntem ve teknik kullanılmak ile birlikte seo çalışmaları tamamen organik çalışmalar ile uzun sürede sonuç alınan ve sürekli yapılan çalışmalar bütünür. Seo’yu bir kaç kelimede şöyle yapılır gibi özetlemek yanlıştır. Seo uzmanları zaman ve tecrube içerisinde deneme yanılma yöntemi ile kendine özel teknikler kullanmaktadır.

E-Ticaret:
İnternet üzerinden ürün satışı yapmak isteyen firmaların ürünlerini bir internet sitesi veya mobil uygulama ile satma çalışmalarının tümüne e-ticaret (elektronik ticaret) denilmektedir. E-Ticaret çalışmaları gelişmiş eticaret sitesi oluşturma, bu sitenin kullanıcı kitlesine göre optimizasyonu ve geliştirilmesi, stratejilerin oluşturulması, e-ticaret danışmanlığı, kullanıcı deneyimi ve eticaret seo, eticaret dijital pazarlama çalışmaları ile kapsamlı olarak ele anılarak yapılmaktadır. E-ticaret her geçen gün hacmi büyüyerek insanlara kolaylıkla ürün satın almasını sağlamaktadır. Ürün tedariği, bayilik, kargo yönetimi, komisyon oranları, çeşitli pazar yerlerine entegrasyon (n11, gittigidiyor, hepsiburada vb.) ile devam ederek mobil uygulamaların site ile entegrasyonu ile sürmektektedir. Pegira firması olarak e-ticaret konusundaki 10 yılı aşkın tecrube ile hizmet vermekteyiz. eticaret sitenin oluştulması ile başlayan sürecin tüm aşamalarında müşteri ile birlikte hareket ederek satışların arttırılması sağlanmaktadır.

Dergi Tasarım:
Dergi Basılı mecralar içinde en çok okunan, genel, sektörel veya belirli bir kitleye özel olarak yayınlanan yayınlardır. Dergi tasarımı ise bir dergideki en önemli unsurdur. Tasarımı, baskı ayarları düzgün yapılmamız bir derginin kalitesiz bir görünümü olacağı için var olması imsansızdır. Pegira olarak Dergi tasarımında dünya standartlarında tasarımlar sunmaktayız. Özellikle dünyadaki tasarım trentlerini takip ederek buradan edindiğimiz bilgiler ile müşterilerimize en kaliteli dergi tasarımları sunmaktayız.

Katalog Tasarımı:
Firmaların ürünlerini ve hizmetlerini sunabildiği kataloglar çok etkilidir. Müşterinin firma hakkında bilgi edinmesi ve hizmetleri, ürünleri konusunda bilgilenmesi amacı ile yapılan kataloglarda tasarım bir kataloğun herşeyidir. Gerek fotoğraf kalitesi gerek kullanılan fontlar gerekse tasarım öyle belirleyicidir ki kataloğu inceleyen kişinin 3,5 saniyede kataloğu incelemekten vazgeçmesi ve firma hakkında olumsuz imaj oluşmasını sağlayabilir, oysa kaliteli bir katalog firmanın imajını güçlendiren en etkin ürünlerden biridir. Pegira olarak tasarımdan baskı süreci takibine ve kontrollere kadar sizlere sorunsuz ve mükemmel kataloglar sunabilmekteyiz.

Gazete Tasarımı:
Günlük, haftalık veya aylık olarak yayınlanan gazeteler okuyucusuna en hızlı ulaşan yayınların başında gelmektedir. Her ne kadar dijital habercilik her geçen gün daha çok kullanılır olsada her gün milyonlarca insan gazete almaktadır. Gazetelerde tasarım okuyucu kitlesine göre düzenlenir, ulusal gazetelerin genel olarak kaliteli tasarımları olmakla birlikte yerel gazeteler genelde tasarım olarak daha düşük kalitede olmaktadır. Yerel gazete tasarımı ulusal gazete tasarımı kadar önemlidir. Gazete tasarımı konusunda uzman ekibimiz ile ulusal kalitede tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi:
Her gün milyonlarca insanın kullandığı sosyal medya, Dijital pazarlama kanallarının en önemli unsurlarından biri olan sosyal medya reklamları ile firmalar ile potansiyel müşterini bir araya getiren mükemmel bir reklam mecra olarak öne çıkmaktadır. Özellikle Facebook, instagram, twitter en çok kullanılan sosyal medya siteleridir. Sosyal medya reklamcılığı günümüzde popüleritisini her geçen gün arttıran bir reklamcılık modelidir. Eğer sizde Sosyal medya da reklam yapmak isterseniz bu konuda Pegira ekibi ile çalışabilirsiniz. Pegira ekibi olarak bizler Facebook, instagram ve twitter reklamları konusunda uzman ekibimizde sizlerleyiz.

Web Tasarım:

Firmaların veya kişilerin dijital kimliklerinin en önemli olan web siteler, her gün milyonlarca kişinin ziyaretleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanızın web sitesi aracılığı ile verdiğiniz hizmetleri veya sattığınız ürünlerin dijital dünyada sergilenme noktasıdır. Web tasarım özenli ve günümüzün trentleri göz önüne alınarak yapılmalı ve sürekli geliştirilmelidir. Eğer sizde web site yaptırmak ve dijital kimliğinizi oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web Tasarım sayfamızda web site paketlerini inceleyebilir sizin için en uygun paketi seçebilirsiniz.