Google Adwords

Google Adwords

Google Adwords Profesyonel Google Reklam Çalışmaları

Google internet arama motoru liderliğinin yanı sıra Dünyanın en çok ziyaret edilen web sitesidir. Neredeyse tüm web sitelerinin ziyaretçileri Google arama sonuçları veya reklamları ile gelen ziyaretçilerdir. Marka tanıtma, ürün veya hizmet sunma gibi tüm web sitelerinin dijital pazarlama ve internet reklam çalışmalarının en önemli bölümünü Google oluşturmaktadır.

Google Reklam Çalışmaları

Google reklamları Arama Ağı Reklamları, Görsel reklamlar, Alışveriş Reklamları, Mobil Reklamlar ve Youtube reklamları olarak sunulmaktadır. Tüm bu reklamların genel adına Google Adwords (Reklam) denilmektedir. Google Reklam veya internet reklamcılığı olarak da kullanılan bu reklam biçimi en etkili reklam biçimlerininin başında gelmektedir.

Pegira Google Partners sertifikalı ajans olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Google adwords reklamlarını yöneten tüm ekip Google adwords sertifikalarının tümüne sahiptir. Google reklamcılık çalışmaları ileri seviye uzmanlık gerektiren, doğru sonucu almak için sürekli gelişen özellikleri takip ederek çalışma yapılan hizmetlerdir.

İntenet Reklamcılığı

Google reklamları çalışmalarının en önemli parçası çalışmaya başlamadan önce rakiplerin ve sektörün incelenmesi ve doğru anahtar kelime çalışmalarının yapılması ve en doğru stratejinin oluşturulmasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Size özel Google hesap kurulumunuz le birlikte reklamlarınız ortalama 1 saat içerinde yayınlanmaya başlamaktadır

Reklam bütçesi sizin adınıza Google’a yatırılan ücrettir. Paket ücreti ile reklam bütçesi arasındaki ücret bizim hizmet bedelimizdir.

Evet reklamlarınızı istediğiniz gün ve saatlerde durdurup yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin reklamlarınız geceleri kapatılarak gündüz daha aktif kullanıcıya sunulabilir.

Reklam ücretleri tıklama başı maliyet esasına göre değişmektedir. Çok rekabet olan kelimelerde tıklama başı maliyetler yüksek olmak ile birlikte rekabet oranı daha düşük olan kelimelerde çok daha uygun rakamlara reklam verilebilmektedir.

Bu konudaki en iyi seçimi sektörünüz, rakipleriniz, anahtar kelimeleriniz incelenerek yapılması en ideali olandır. Web siteniz ve hizmetleriniz ve reklam vermek istediğiniz kelimeler kelime fiyatlarını değiştirebilmektedir.

Yüksek bütçesi olmayan müşterilerimiz için hızlı ve direkt sonuç veren Arama ağı reklamları ile başlamak iyi bir plan olmaktadır. Anahtar kelimeler incelenerek en iyi fiyatlara verilebilecek reklamlar tespit edilerek çalışmalar yapılmaktadır.

Reklamlarınız gösterildiğinde ve ya yayınlandığında değil reklamınız tıklandığında kullanıcılar hedeflenen sayfaya ulaştığında para ödersiniz.